دسته‌بندی نشده

جیدرولر

جیدرولر
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

***09179681618***

09179681618

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

?09179681618?

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

سرکار خـــــــــانم جمشیدی:09179681618

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  

جیدرولر

سلام به همه شما دوستداران و همراهان دیتا میکاپ. در این مقاله از جید رولر برایتان می‌گوییم. این وسیله از آن ابزارهای کاربردی است که می‌تواند گردش خون را در صورت به‌ جریان درآورد و ورم صورت را از بین ببرد. می‌خواهیم به شما بگوییم که جید رولر چیست، دقیقا چه کاربردی دارد و چطور عمل می‌کند. تا انتها با ما همراه باشید.

جیدرولر

جیدرولر

جید رولر چیست؟

جید رولرها اختراع تازه‌ای برای رسیدگی به پوست نیستند. از قرن هفتم میلادی تاکنون، استفاده از آنها در روش‌های مراقبت از پوست چینی جای مهمی داشته است. چینی‌ها معتقد بوده‌اند که این وسیله ویژگی‌های خوبی دارد و می‌تواند در مراقبت و درمان پوست نقش داشته باشد. اجازه بدهید که کمی دقیق‌تر جید رولر را معرفی کنیم تا گیج نشوید.

جید همان سنگ یشم است: سنگ زیبای سبزرنگی که خواص درمانی دارد. جید رولرهای دستی در دو سر خود دارای سنگ یشم هستند و برای ماساژدادن سطحی پوست ساخته شده‌اند. در واقع، باید این سنگ‌ها را در دو سمت وسیله روی پوست بغلتانید و بکشید تا خون را به جریان دربیاورند.

مزایای استفاده از جید رولر چیست؟

گفته می‌شود که جید رولر می‌تواند سبب گردش خون در زیر پوست شود و از التهاب پوستی بکاهد. این وسیله کمک می‌کند تا مواد مراقبتی و بهداشتی به عمق بیشتری از منافذ پوستی وارد شوند. جید رولرها می‌توانند راه‌حلی سریع و ساده برای رسیدگی روزانه به پوست و رفع مشکلاتی مانند حلقه‌زدگی، پف اطراف ویا جوانسازی دور چشم‌ها باشند.

افزایش گردش خون به صافی پوست صورت هم کمک می‌کند؛ چون گردش خون زیر پوست، چروک‌ها و خطوط ریز را از بین می‌برد. برای استفاده از جید رولر می‌توانید آن را در دمای اتاق نگه دارید؛ البته قراردادن آن در فریزر هم فکر خوبی است.

فشار و سردی وسیله باعث افزایش گردش خون و زه‌کشی لنفاوی می‌شود؛ یعنی آب اضافه‌ و مواد زائد را از لنف‌ها می‌کشد و به‌طور موقتی، مانع از بروز پف و التهاب پوستی می‌شود. استفاده از جید رولر برای مالیدن کرم‌ها روی پوست صورت هم فکر خوبی است.

علاوه بر این‌ها، گفته می‌شود که سنگ جید یا همان یشم خواص آرامش‌بخش دارد؛ پس شاید استفاده از آنها بتواند باعث بهبود خلق‌وخو شود. باورهایی در این زمینه وجود دارد؛ مثلا برخی معتقدند که یشم ذهن را آرام می‌کند و افکار منفی را از بین می‌برد.

خواص جیدرولر

 • آرامش ذهن
 • بهبود سردرد
 • تسکین درد میگرنی
 • کاهش پف صورت و دورچشم
 • تغذیه بافت پوست
 • تقویت بافت پوست
 • افزایش استحکام بافت پوست
 • دفع سموم
 • کنترل چربی
 • جیدرولر می تواند سبب گردش خون در زیرپوست شود و از التهاب پوستی بکاهد. این وسیله کمک می کند تا مواد مراقبتی و بهداشتی به عمق بیشتری از منافذ پوستی وارد شوند. جیدرولرها می توانند راه حلی سریع و ساده برای رسیدگی روزانه به پوست و رفع مشکلاتی ماننده حلقه زدگی، پف اطراف و یا جوان سازی دور چشم ها موثر باشند، فشار و یردی وسیله باعث افزایش گردش خون و زه کشی لنفاوی می شود؛ یعنی آب اضافه و مواد زائد را از لنف ها می کشد و به طور موقتی، مانع از بروز پف و التهابات پوستی می شود.
 • استفاده از جیدرولر برای مالیدن کرم ها روی پوست صورت هم فکر خوبی است و افزایش گردش خون به صافی پوست صورت هم کمک می کند؛ چون گردش خون زیر پوست، چروک ها و خطوط ریز را از بین می برد.
 • سنگ جید یا همان یشم خواص آرامش بخش دارو؛ پس شاید استفاده از آن ها بتواند باعث بهبود خلق و خو شود. باورهایی در این زمینه وجود دارد؛ مثلا برخی معتقدند که یشم ذهن را آرام می کند و افکار منفی را از بین می برد.
 • کمک به کلاژن سازی هم می کند؛ استفاده از جیدرولر به تقویت چرخه کلاژن سازی نیز کمک فراوان می کند که در اثر آن سرعت پیری پوست به مقدار بسیار زیادی آرام تر شده و چرخه بازسازی سلول های آسیب دیده نیز تقویت می شود و در نهایت پوستی بسیار سالم و جوان خواهید داشت.

معرفی انواع جید رولر

سنگ های استفاده شده در ساخت جید رولر ها انواع مختلفی دارند مانند جید رولر هایی با سنگ یشم، کوارتز و … که هر کدام از این انواع خواص و ویژگی های مخصوص به خود را دارند. به طور مثال:

جید رولر با سنگ یشم:

جید رولرهایی که از سنگ یشم تهیه شده اند در کاهش استرس و اضراب، از بین بردن سموم و مواد زائد پوستی،  به تعادل رساندن انرژی های درونی و .. موثر هستند

جید رولر  با سنگ کوارتز:

جید رولر هایی که از سنگ کوارتز تهیه شده اند میتوانند از پیری پوست صورت جلوگیری کنند، در کاهش استرس و متعادل سازی احساسات موثر می باشند و همچنین منجر به افزایش اعتماد به نفس خواهند شد. (فواید جید رولر)

جیدرولر

جیدرولر

شیوه کار جید رولر چیست؟

بعد از اینکه پوست‌تان را تمیز و از محصولات مراقبتی موردنظرتان استفاده کردید، به‌سراغ جید رولر بروید. حالا می‌توانید از این وسیله برای ماساژ بیرونی پوست کمک بگیرید. فشار اندک جید رولر روی پوست صورت می‌تواند مواد زائد و آب اضافی را از آن خارج کند. ماساژدادن پوست با فشار آرام و متوسطِ رولر، جریان خون را سریع‌تر خواهد کرد و باعث می‌شود که مواد مراقبتی‌ای که روی پوست مالیده‌اید به لایه‌های عمیق‌تری از پوست‌تان نفوذ کنند.

یکی از ادعاهایی که درباره جید رولر مطرح می‌شود، این است که می‌تواند به کلاژن سازی پوست کمک کند و ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر برایتان به ارمغان بیاورد. استفاده روزانه از این وسیله به‌قول فرنگی‌ها روتین خوبی برای مراقبت از پوست خواهد بود. برای شروع، ماساژ را از روی گونه‌ها آغاز کنید و به‌سمت بخش‌های دیگر پوست بروید.

بعد از گونه‌ها باید به‌سمت خط فک حرکت کنید تا همه‌ بخش‌های صورت را ماساژ بدهید. در نهایت هم جید رولر را به‌سمت پشت گوش‌ها و به‌طرف ترقوه روی پوست بکشید. با این کار باعث می‌شوید مایعات اضافی بیشتری از سیستم لنفاوی‌تان خارج شوند.

راه دیگری هم وجود دارد: ماساژ را از مرکز چانه شروع کنید. وسیله را به‌سمت گوش‌ها روی پوست بالا و پایین بکشید. بعد آن را به‌سمت گوشه لب‌ها ببرید و ماساژدادن پوست را ادامه بدهید. کار را دومرتبه از کنار بینی شروع کنید. بعد جید رولر را به‌سمت زیر چشم‌ها ببرید و بعد آن را به‌شکل افقی به طرف شقیقه‌ها حرکت بدهید. پلک‌ها را هم به همین شکل ماساژ بدهید. پیشانی را هم فراموش نکنید و رولر را از بالای ابروهای به‌سمت خط رویش مو بکشید. این حرکات را برای هر دو سمت صورت‌تان انجام بدهید.

استفاده از جید رولر چه فوایدی را به همراه دارد؟

 • جید رولر منجر به احساس آرامش ذهنی در افراد میگردد.
 • استفاده از جید رولر در کنترل چربی موثر است.
 • استفاده از جید رولر منجر به بهبود سردرد های شدید مانند سردرد های میگرنی خواهد شد.
 • جید رولر در تغذیه بافت پوست اثرگذار است.
 • استفاده از جید رولر در تقویت کردن بافت های پوست اثر گذار است.
 • جید رولر به کم کردن پف صورت و پف و تیرگی دور چشم موثر است.
 • استفاده از جید رولر منجر به استحکام بخشیدن به پوست صورت خواهد شد.

 

جیدرولر

جیدرولر

محصولات مراقبت پوستی در کنار جید رولر چیست؟

استفاده از سرم‌ها و روغن‌های مناسب پوست در کنار ماساژدادن با جید رولر می‌تواند ترکیبی موفقیت‌آمیز برای مراقبت از پوست‌تان باشد. روغن‌ها و سرم‌ها به ماساژدادن بهتر پوست با جید رولر کمک می‌کنند. همان‌طور که پیش‌تر هم گفته شد، با کشیدن رولر روی پوست آغشته به مواد مراقبتی، میزان نفوذ این مواد به عمق پوست بیشتر می‌شود.

گزینه‌های مختلفی در میان محصولات مراقبتی از پوست وجود دارد؛ اما این پیشنهاد را به خاطر بسپارید: استفاده از محصولات حاوی پپتید که می‌توانند پوست را سفت و جوان کنند و چروک‌ها و خطوط ریز را از بین ببرند. استفاده از محصولات حاوی سلول‌های بنیادی گیاهی هم پیشنهاد خوبی است.

مصرف سرم‌های آب‌رسان به پوست هم در کنار استفاده از جید رولر مفید خواهد بود. آبرسانی به پوست برای زیبا و سالم‌سازی آن ضروری است. روغن‌های روشن‌کننده پوست را هم در ذهن داشته باشید. همه این موارد می‌توانند گزینه‌های خوبی برای مصرف در کنار استفاده از جید رولر باشند.

چه زمانی باید از جیدرولر استفاده کنید؟

شما می‌توانید از جید رولرها در هر زمان از شبانه‌روز استفاده کنید. زمان این کار به خودتان وابسته است؛ مثلا از آن در شب یا صبح در کنار کارهای دیگری استفاده کنید که برای رسیدگی به پوست‌تان انجام می‌دهید. اگر صبح‌ها به‌سراغ این وسیله بروید و آن را از داخل فریزر بیرون بیاورید و روی پوست‌تان بکشید، پف‌ها و خواب‌آلودگی تا حد زیادی از صورت‌تان دور خواهد شد. استفاده از آن در شب‌ها هم به رفع التهاب پوست و ایجاد آرامش کمک می‌کند.

عوارض جانبی استفاده از جیدرولر چیست؟

فرقی نمی‌کند که چه نوع پوستی دارید؛ استفاده روزانه از رولر جیدها مانعی ندارد. البته دقت کنید که اگر از این وسیله به‌درستی استفاده نشود، امکان دارد که باکتری و عفونت را در سطح پوست‌تان پخش کند. جید رولرها برای مشکلات التهابی پوست مانند اگزما و آکنه روزاسه هم هیچ راه‌حلی ندارند. پس اگر به این مشکلات دچار هستید، به‌سراغ این رولرها نروید.

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

***09179681618***

09179681618

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

?09179681618?

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

سرکار خـــــــــانم جمشیدی:09179681618

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *