دسته‌بندی نشده

قرص جینسینگ اصل

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

***09179681618***

09179681618

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

?09179681618?

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

سرکار خـــــــــانم جمشیدی:09179681618

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  

قرص جینسینگ اصل

با سلامی دوباره به همه شما دوستان همیشگی . به دیتا میکاپ خوش امدید. امروزه مکمل خهای چاقی و افزایش انرژی بسیار متعددی را در بازار می توانید پیدا کنید. انچه مهم است استفاده درست و معقول از این محصولات است تا بتوانید به نتیجه دلخواه برسید. در مصرف این قرص ها زیاده روی نکنید و بهتر است از یک دکتر متخصص برای استفاده از ان مشاوره بگیرید. در ادامه به بحث در باره قرص جینسینگ اصل خواهیم پرداخت.

 

جینسنگ چیست؟

جینسنگ گروهی از گیاهان با حدود 12 گونه متعلق به جنس Panax  در خانواده Araliaceae  است . نام Panax  از واژه یونانی panacea یا cure-all گرفته شده است. جینسنگ حاوی بسیاری از ترکیبات است که تصور می شود دارای خواص عملکردی است. در بین اینها ، جینسنوزیدها (جینسنگ ساپونین ها) ، که در بین گونه های مختلف جنسینگ و همچنین در بین قسمت های مختلف گیاه متفاوت است ، مهمترین و گسترده ترین این گونه می باشد.  بسیاری از خواص دارویی جینسنگ نیز به پلی ساکاریدها و الکلهای پلی اتیلنیک آنها نسبت داده شده است.

از دهه 1960 ، جینسنگ موضوع مطالعات علمی بی شمار بوده است. تنوع خواص دارویی که اکنون به جینسنگ نسبت داده می شود ، نشان می دهد که فعالیت های بیولوژیکی منحصر به فرد و پیچیده ای دارد. جینسنگ می تواند بر متابولیسم یک سلول منفرد تأثیر بگذارد و همچنین بر روی تمام اندام ها یا سیستم های بدن عمل کند. مکانیسم های عمل جینسنگ بنابراین متنوع و اغلب تا حدودی نامشخص است.

پودر قرص جینسینگ :

پودر چاقی جینسینگ یک پودر گیاهی است که کمک میکند با یک تغذیه درست در یک ماه 4 الی 8 کیلو به وزنتان بدون بازگشت، افزایش وزن داشته باشد. مکمل های چاقی جینسینگ بصورت کاملا عمومی بروی بدن تاثیر میگذارند. پودر جینسینگ عوارضی نداشته و بی ضرر است ، مکانیزم پودر جینسینگ به این شکل می باشد که ابتدااشتها را باز میکند و سپس سوخت و ساز بدن را تنظیم می کند که همین امر باعث افزایش تدریجی وزن بدن بصورت یکنواخت شود..

.

خواص قرص جینسینگ

 • انرژی را افزایش دهید

جینسنگ آمریکایی و آسیایی هم ممکن است درمانی مناسب برای خستگی در افراد مبتلا به بیماری های مزمن باشد. در یک مطالعه مقدماتی که به دنبال مکمل جینسنگ و خستگی ناشی از سرطان در 290 بیمار برای یک دوره هشت هفته انجام شده است ، نشان می دهد ، جینسینگ برای بیش از دو برابر بیماران فایده ای را نسبت به افرادی که این دارو را دریافت نکرده بودند ، مثمر ثمر بوده است.

 • بهبود روحیه

جینسنگ همچنین مزایای بالقوه در شناخت و خلق و خوی را نشان می دهد. در یک مطالعه روی داوطلبان سالم میانسال و جوان ، مکمل جینسنگ روزانه به مدت 8 روز باعث افزایش آرامش و همچنین در تفکر انتزاعی و سوالات ریاضی شد.

همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می دهد جینسنگ می تواند عملکرد شناختی را در بیماران مبتلا به آلزایمر بهبود بخشد . برخی از مطالعات نشان می دهد که ترکیبات فعال زیستی در جینسنگ ممکن است در کاهش سطح بتا آمیلوئید در مغز بیماران مبتلا به آلزایمر نقش داشته باشد.

 • درد را کاهش دهید

مدل های حیوانی نشان می دهند که جینسنگ همچنین ممکن است به کاهش درد از جمله درد ناشی از آرتروز و همچنین التهاب مبارزه با آن و تقویت ایمنی بدن کمک کند.

 • فواید سلامتی جینسنگ برای مردان

مطالعات نتایج مثبت مکمل جینسنگ بر عملکرد نعوظ (ED) را نشان داده اند. در یک مطالعه ، 60 بیمار مبتلا به ED خفیف یا خفیف تا متوسط ​​به میزان 1 گرم جینسنگ در روز ، با 66.6 درصد بهبود گزارش داده شد.

یک مطالعه دیگر در مورد موش های نر با توجه به یک جینسنوزید جدا شده (Rg1) افزایش در غلظت تستوسترون سرم را نشان داد ، که نشان دهنده افزایش بالقوه در میل جنسی است.

 • فواید سلامتی جینسنگ برای زنان

آینده تحقیقات در مورد فواید جینسنگ برای زنان یائسه امیدوارکننده به نظر می رسد ، اما یافته های فعلی بی نتیجه است. یک بررسی منظم نشان می دهد که جینسنگ ممکن است تأثیر مثبتی بر عملکرد جنسی و برانگیختگی زنان یائسگی داشته باشد. با این حال ، نتایج نتوانسته است تأثیرات ویژه ای روی علائم وازوموتور ، هورمون ها ، نشانگرهای زیستی و ضخامت آندومتر نشان دهد.

محققان شواهد کمی را برای این یافته ها به دلیل خطر ناشناخته بودن تعصب ذکر کردند – زنان تأثیرات مثبت خود را گزارش کردند – که ممکن است از جینسنگ یا اثر دارونما باشد. علاوه بر این ، مطالعات کوچک و کافی برای نتیجه گیری محکم نبود.

 • اثرات جانبی بالقوه

به نظر می رسد جینسنگ کاملاً بی خطر است ، و عوارض جانبی جدی گزارش نشده است. یک مطالعه روی حیوانات 500 میلی گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن را آزمایش کرد و دریافت که دوزهای 5000 میلی گرم به خوبی تحمل می شود ، و این نشان می دهد که جینسنگ حتی با دوزهای بسیار بالا ایمن است. نکته قابل توجه این است که هم دوز بهینه و هم فرم ایده آل جینسنگ در حال حاضر ناشناخته اند. آزمایشات بالینی در مورد مقایسه دوزها یا انواع جینسنگ هنوز منتشر نشده است. زنان نباید در دوران بارداری و شیردهی جینسنگ مصرف کنند. و به افرادی که دارای شرایط سلامتی هستند ، به ویژه مبتلایان به دیابت و افرادی که دارای ضد انعقاد خون هستند ، توصیه می شود قبل از استفاده مکمل جینسنگ را با پزشک خود در میان بگذارند.

 

 • رفع اختلال در نعوظ و باروری نر

جینسنگ یک تونیک است که عملکرد جسمی و جنسی را تقویت می کند و باعث تقویت نشاط در این زمینه می شود .

تجزیه و تحلیل متاآنالیز از 7 مطالعه و 349 نفر نشان داد که جینسنگ قرمز کره ای در درمان اختلال نعوظ مؤثر است. با این حال ، کل اندازه نمونه ها و کیفیت مطالعات برای نتیجه گیری قطعی خیلی پایین بود. بنابراین ، مطالعات دقیق تر لازم است.

در حالی که 1000 میلی گرم ، در 3 روز جینسنگ قرمز کره ای در یک مطالعه 60 مرد با اختلال نعوظ خفیف عملکرد جنسی مردان را بهبود بخشید ، هیچ تغییری در میزان تستوسترون وجود نداشت .

در یک مطالعه 45 مرد مبتلا به اختلال نعوظ ، جینسنگ قرمز کره ای 900 میلی گرم ، در 3روز باعث افزایش عملکرد کلی جنسی شد. 60 درصد از بیماران نعوظ آن را بهبود بخشیده شده بود ، جینسنگ یک درمان مؤثر برای اختلال نعوظ بود. در یک مطالعه دیگر با 90 مرد ، آن میزان کارآیی یکسانی را داشت اما 30 درصد از این گروه نیز پیشرفت هایی را مشاهده کردند.

به طور مشابه ، 1000 میلی گرم ، 2 برابر در روز همچنین اختلال در نعوظ را در یک مطالعه از 86 مرد بهبود داده است.

شواهد موجود نشان می دهد که جینسنگ ممکن است در اختلال نعوظ و مشکلات باروری کمک کندولی با این حال باید باا پزشک خود مشورت کنید.

مکانیسم عمل:

به نظر می رسد که چندین مؤلفه جینسنگ ، ماکا ، جینکو ، آرژینین و یوهیمبین ، با ارتقاء تولید اکسید نیتریک ، به عملکرد جنسی کمک می کنند ، که باعث بهبود جریان خون به داخل آلت و آلت می شود .

 • تقویت عملکرد سیستم ایمنی

در یک کارآزمایی با 227 نفر ، افرادی که 100 میلی گرم عصاره جینسنگ قرمز کره ای  به همراه واکسن آنفولانزای خود مصرف کرده اند ، کمتر دچار سرماخوردگی یا آنفولانزا شده اند . گروه جینسنگ همچنین سطح بالاتری از فعالیت سلول های کشنده طبیعی تولید می کند .

به طور مشابه ، عصاره های مختلف جینسنگ آمریکایی در 3 کارآزمایی بالینی تقریباً در 600 نفر از جلوگیری از عفونت های دستگاه تنفسی کمک کردند.

افرادی که در طول درمان شیمی درمانی از پودر جینسنگ قرمز استفاده می کردند ، در یک مطالعه بر روی 42 نفر از 5 سال بقای عاری از بیماری و میزان بقای کلی آنها بیشتر بودند. در یک کارآزمایی دیگر روی 96 نفر مبتلا به سرطان ریه ، کربوهیدرات های جینسنگ با افزایش سیتوکین های و ضمن کاهش سیتوکین های و عملکرد ایمنی بدن را افزایش دادند.

شواهد نشان می دهد که جینسنگ عملکرد ایمنی بدن را تقویت می کند و ممکن است به جلوگیری از عفونت کمک کند. اگر ممکن است در مورد شما کمک کند با پزشک خود مشورت کنید.

 • رفع خستگی

درمان عصاره جینسنگ اصلاح شده با آنزیم در یک مطالعه بر روی 52 نفر ، شدت خستگی را کاهش داد .

آنالیز متاآنالیز 4 مطالعه مختلف با 429 شرکت کننده سالم نشان داد که جینسنگ ممکن است خستگی را کاهش دهد. با این حال ، محققان به این نتیجه رسیدند که برای تأیید نتایج آنها ، مطالعات اضافی در مورد جمعیت بزرگتر مورد نیاز است.

به طور مشابه ، 2 گرم در روز جینسنگ به مدت 8 هفته خستگی ناشی از سرطان را در یک مطالعه با 364 شرکت کننده بهبود بخشید. دوز بسیار بالاتر (800 میلی گرم در روز) در مطالعه دیگر 30 بیمار مبتلا به این بیماری ، خستگی ، بهزیستی و کیفیت کلی زندگی را بهبود بخشید.

در مطالعه دیگری با 90 نفر ، 2 گرم در روز خستگی مزمن را بهبود بخشید ، احتمالاً به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی آن می باشد.

باز هم ، شواهد محدود نشان می دهد که جینسنگ ممکن است به کاهش خستگی ، به ویژه در مبتلایان به سرطان کمک کند. اگر پزشک تشخیص دهد که می تواند مفید باشد ، می توانید از آن برای این منظور استفاده کند.

 • جلوگیری از سرطان

یک متاآنالیز از 9 مطالعه و بیش از 300000 نفر دریافتند که مصرف جینسنگ با کاهش خطر ابتلا به سرطان همراه است .

در یک مطالعه 643 نفر ، 1 گرم در هفته عصاره جینسنگ قرمز با کاهش خطر ابتلا به سرطان همراه بود ، اما فقط در آقایان این آزمایش انجام شد.

یک مطالعه دیگر با تقریباً 4000 نفر دریافتند که مصرف انواع جینسنگ با کاهش خطر ابتلا به برخی سرطان ها (مانند لب ، دهان ، حلق ، حنجره ، مری ، ریه ، معده ، روده بزرگ ، کولورکتال ، کبد ، لوزالمعده و سرطان تخمدان) همراه بوده است.

در موش ها ، عصاره ریشه جینسنگ باعث کاهش تعداد تومورهای پوستی شد. ترکیب جینسنگ باعث افزایش مرگ و میر سلول های سرطانی در این حیوانات شد.

در کل ، شواهد موجود نشان می دهد که مصرف جینسنگ با کاهش شیوع بسیاری از انواع سرطان همراه است. ممکن است جینسنگ به شما در پیشگیری از سرطان کمک کند ، با پزشک خود مشورت کنید.

 • عملکرد شناختی در آلزایمر

در یک مطالعه با 61 بیمار مبتلا به آلزایمر ، هر دو 5/4 و 9 گرم در روز جینسنگ قرمز کره عملکرد شناختی را بهبود بخشید ، که به پیگیری 2 ساله ادامه داد.

در یک مطالعه دیگر با 61 نفر ، درمان با 9 گرم در روز (اما نه 4.5 گرم در روز) جینسنگ قرمز کره ای برخی از علائم آلزایمر را بهبود بخشید .

به طور مشابه ، مصرف 4.5 گرم در روز به مدت 24 هفته جینسنگ با فرآیند گرما باعث بهبود عملکرد شناختی و علائم رفتاری در یک مطالعه دیگر روی 40 بیمار آلزایمر شد.  دوزهای پایین تر برخی از علائم آلزایمر را نیز بهبود بخشید.

فرمولاسیون گیاهی با جینسنگ قرمز و جینکو کره ای باعث کاهش شناختی در 66 نفر با اختلال خفیف شناختی را کاهش داد .

اگرچه امیدوار کننده است ، شواهد حمایت از این مزایای سلامت کمی محدود است. اگر پزشک تشخیص دهد که ممکن است در مورد شما مفید باشد ، ممکن است جینسنگ را. به عنوان یک درمان تکمیلی برای آلزایمر یا سایر شرایط با کاهش شناختی امتحان کنید. هرگز از جینسنگ به جای آنچه پزشک توصیه یا تجویز کرده استفاده نکنید.

 • آنتی اکسیدان و ضد التهاب

در یک مطالعه با 57 نفر ، 5-6 گرم در روز جینسنگ قرمز کره باعث افزایش فعالیت سوپراکسید دیسموتاز ( SOD ) شد ، با دوز بالاتر نیز گلوتاتیون پراکسیداز و فعالیت کاتالاز افزایش می یابد.  هر دو دوز همچنین سطح کلسترول LDL  اکسیده شده را کاهش داده اند .

در یک مطالعه با 71 زن ، جینسنگ 3 گرم در روز فعالیت SOD را افزایش داد اما هیچ تاثیری روی. سطح گلوتاتیون پراکسیداز (آنزیم دیگر آنتی اکسیدان) و هیدروکسی دی اکسیدگوانوزین (نشانگر استرس اکسیداتیو ) نداشت .

در یک مطالعه با 82 نفر ، عصاره جینسنگ 1-2 گرم در روز میزان نشانگرهای استرس اکسیداتیو ، ROS  و مالون دی آلدئید کاهش یافت. دوز بالاتر فعالیت گلوتاتیون ردوکتاز افزایش یافته و محتوای گلوتاتیون کل شده است.  با این حال ، این مکمل باعث تغییر کل ظرفیت آنتی اکسیدانی یا فعالیت آنزیم های آنتی اکسیدان کاتالاز ، SOD و پراکسیداز نمی شود.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

***09179681618***

09179681618

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

?09179681618?

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

سرکار خـــــــــانم جمشیدی:09179681618

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *