دسته‌بندی نشده

فرمژه تیتانیوم

فرمژه تیتانیوم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

***09179681618***

09179681618

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

?09179681618?

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

سرکار خـــــــــانم جمشیدی:09179681618

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  

فرمژه تیتانیوم

سلام و درود خدمت همه شما دیتا میکاپی ها. چشم ها از عناصری هستند که بعد از آرایش زیبایی شان بیشتر به چشم می آید. یک بخش این زیبایی، به جز سایه یا ریمل به مژه ها برمی گردد که بدون زیبایی آنها، در واقع چیزی در آرایش چشم کم خواهد بود. فرمژه از دیرباز تا کنون توسط خانم ها مورد استفاده قرار می گرفته است. اما خیلی از خانم ها شیوه صحیح استفاده از فرمژه و روش استفاده از فرمژه را نمی دانند. همین مسئله باعث می شود تا بعد از استفاده از انواع ریمل، ظاهری غیر طبیعی داشته باشند و گریم و میکاپ شان ناقص بماند. در این مقاله قصد داریم در مورد آموزش استفاده صحیح از فرمژه تیتانیوم و نکات مربوط به آن صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

فرمژه تیتانیوم

فرمژه تیتانیوم

استفاده صحیح فرمژه:

فرمژه غالبا اشتباه مورد استفاده قرار می گیرد و خیلی از خانم ها به همین دلیل ساده در روش استفاده از فرمژه، قید استفاده از آن را می زنند یا فکر می کنند این وسیله به مژه ها آسیب می زند. هر ابزار آرایشی مثل پرایمر، کانسیلر، فرمژه و … باید به درستی استفاده قرار بگیرد وگرنه نتیجه نهایی خراب خواهد شد.

فرمژه مخصوصا برای مخصوصا آرایش پلک افتاده بسیار کاربرد دارد. اما در بسیاری از میکاپ های حرفه ای، وقتی به چشم ها نگاه کنید به خوبی متوجه خواهید شد که شخص ممکن است مژه های پر و بلندی نداشته باشد، اما چشم ها و مژه هایش به زیبایی خودنمایی می کنند. نقش مهم فرمژه و استفاده درست آن در این مرحله نمایان می شود. این وسیله می تواند هم مژه ها را ضخیم کند و هم آنها را پرتر نشان دهد. اگر تا به امروز از این وسیله درست استفاده نمی کردید یا در استفاده صحیح از آن شک دارید، با ما همراه باشید.

مرحله اول:

در اولین گام بهتر است تا برای استفاده صحیح از فرمژه، آن را به شکل قیچی در دست بگیرید. برخی مواقع پیش می آید که افراد آن را برعکس در دست می گیرند و اقدام به زدن فرمژه می کنند. تا جایی که امکان دارد آن را باز کرده و روی مژه های ردیف بالایی چشم ها قرار دهید.

قبل از نزدیک کردن طرفین فرمژه به هم مطمئن باشید که در خط ریشه مژه ها قرار دارد و همه ی مژه ها را داخل آن قرار دهید. نباید به این صورت باشد که بخشی از مژه ها داخل آن و بخشی دیگر بیرون یا به حالت کج قرار داشته باشند.

در مرحله بعدی استفاده از فرمژه آن را در حالت عمود نگه دارید و دقت داشته باشید که خط منحنی آن رو به بیرون باشد (رایج ترین اشتباه این است که بخش عمود فرمژه را از داخل در نظر بگیریم). در صورتی که شکل فرمژه برعکس باشد به نتیجه دلخواه نمی رسید. سپس طرفین فرمژه را به هم نزدیک کرده و آنها را به صورت نبضی فشار دهید.

مرحله دوم:

در مرحله بعد روش استفاده از فرمژه را به سمت بالا بگیرید به طوری که خط بالای منحنی چشم با خط منحنی بالای فرمژه در یک خط واقع شود. اما این کار برای چه مفید است؟ کمک می کند تا مژه ها حالت پیچ بگیرند و تاثیری که از فر شدن و بلند شدن آنها می خواهید بگیرید بیشتر شود. این یک راز و تکنیک است که توسط آرایشگران حرفه ای استفاده می شود.

مراقب باشید که به فرمژه زیاد فشار وارد نکنید و آن را با ضربات آرام فشار دهید. توجه داشته باشید که در این شرایط چه خودتان و چه شخصی که قصد دارید مژه های وی را فر بزنید، نباید پلک بزند. سپس آن را به سمت نوک مژه ها ببرید و آن قسمت را هم آرام فشار دهید تا به انتهای آن برسید.

فرمژه تیتانیوم

فرمژه تیتانیوم

مرحله نهایی:

در مرحله نهایی روش استفاده از فرمژه باید مژه ها را بررسی کنید و از نظر بی عیب و نقص بودن آنها را چک کنید. اگر یک دست به حالت فر در نیامده اند باید مراحل قبلی گفته شده را تکرار نمایید. این کار باعث می شود مژه های جدا از هم و یکدستی داشته باشید. استفاده از فرمژه در آرایش روزانه جلوه زیبا و متفاوتی به چهره می دهد. اگر مژه های بی حالتی دارید استفاده از فرمژه قبل از ریمل به ماندگاری بیشتر آرایش چشم تان کمک می کند.

روش های دیگر فر کردن مژه ها:

اگر فرمژه ندارید و نمی خواهید روش استفاده از فرمژه را با این وسیله امتحان کنید، روش های سنتی هم برای این کار وجود دارد. می توانید یک قاشق فلزی کوچک را با یک لیوان آب گرم، حرارت دهید. سپس آن را با حوله خشک کنید و آن را به شکل عمودی بالای چشم به طوری که مژه ها روی لبه پایینی قاشق به حالت برگشته قرار بگیرند. فقط از قاشق داغ که چشم و مژه ها را خراب می کند استفاده نکنید.

یک روش دیگر برای فر کردن مژه ها وجود دارد، که با مسواک انجام می شود. در این روش استفاده از فرمژه با مسواک، باید آن را زیر شیر آب داغ بگیرید و اجازه دهید برس مسواک گرم شود. آب های اضافی آن را با تکان دادن بگیرید و با حوله خشک کنید. سپس می توانید با بخش برس مسواک مژه ها را به سمت بالا شانه کنید. حرارت به مژه ها کمک می کند تا حالت بگیرند. البته باید فشار های کوچکی به مژه ها بدهید تا حالت بگیرند.

انواع فرمژه کدامند؟

فرمژه دستی فلزی

متداول‌ترین نوع فرمژه‌ای که در بازار موجود است و خانم‌ها استفاده می‌کنند، فرمژه فلزی ا‌ست. روش کار آن مکانیکی‌ است و نیازی به برق یا باتری ندارد. دسته‌ آن بی‌شباهت به موچین یا قیچی نیست. آن را به‌دست می‌گیرید و صفحه‌ صافش را زیر مژگان قرار می‌دهید. این نوع فرمژه گران نیست. یک بار می‌خرید و سال‌ها برای‌تان کار می‌کند.

فرمژه دستی پلاستیکی

عملکرد این دسته از فرمژه‌ها تفاوت چندانی با مدل فلزی ندارد. فرمژه پلاستیکی در رنگ‌های متنوع و جذابی تولید می‌شود. کسانی که چشم‌های حساسی دارند یا به جنس فلز آلرژی دارند، می‌توانند فرمژه پلاستیکی بخرند.

فرمژه پلاستیک کمی گران‌تر است. ایرادی که به این مدل وارد شده، قدرت کمتر در حالت دادن به مژه‌هاست. ضمن این‌که بعضی از مصرف‌کنندگان برای نتیجه‌ بهتر آن را با قدرت روی مژه‌ها فشار می‌دهند. این فشار گاهی فرمژه را می‌شکند.

فرمژه نقطه‌ای یا پوینت

فرمژه پوینت تقاوت خاصی با انواع دیگر ندارد. تنها تفاوت آن در کوچک بودن سری فرمژه است. پیشنهاد می‌‌کنیم برای فر کردن قسمت کوتاه‌تر مژه‌ها یا اگر مژه کوتاهی دارید، فرمژه پوینت بخرید.

فرمژه حرارتی یا برقی

عمر فرمژه حرارتی چندان طولانی نیست. درواقع آخرین نسل فرمژه به‌حساب می‌آید. حرارت باعث می‌شود مژگان شما سریع‌تر حالت بگیرند و حالت آنها دوام بیشتری داشته باشد.

فرمژه تیتانیوم

فرمژه تیتانیوم

استفاده از فرمژه ضرر دارد؟

پاسخ این سوال روشن است. اگر درست از این وسیله استفاده کنید، هیج ضرری برای مژه‌ها ندارد. به‌طور طبیعی گاهی یکی، دو مژه می‌ریزد که مشکلی ایجاد نمی‌کند. اما قرار نیست فرمژه بخرید و از روز بعد مژه‌های‌تان شروع به ریختن کنند.

قبل از استفاده آرایش چشم را کامل پاک کنید. فرمژه را ضدعفونی کنید یا با صابون بشویید. اگر بعد از مدتی استفاده، پد لاستیکی فرمژه خراب و ساییده شد، آن را عوض کنید. دیگر خیال‌تان راحت باشد.

 

سخن پایانی

  • بلندی مژه‌های هر کسی متفاوت است. هنگام خرید فرمژه به این نکته دقت کنید. اگر مژه‌های بلندی دارید، فرمژه‌ای بخرید که برای چشم شما مناسب باشد.
  • اگر مژه‌های خیلی کوتاهی دارید، فرمژه کوچک‌تر یا پوینت تهیه کنید. مراقب باشید که بدون فشار آوردن به مژه‌های کوتاه‌تر، فرمژه به همه جای آن برسد.
  • شاید فکر نزدیک کردن یک وسیله داغ به چشم‌ها، هر کسی را نگران کند. اما فرمژه برقی و حرارتی به حدی داغ نمی‌شود که خطری داشته باشد و شما را بسوزاند. گرمای آن ملایم و کم است. پس آسیبی به مژه‌ها نمی‌رساند و باعث سوختن آنها نمی‌شود. پس باخیال راحت به خرید فرمژه برقی فکر کنید.
  • بعضی از آرایشگران حرفه‌ای، فرمژه فلزی را کمی با سشوار گرم می‌کنند. این گرما فر کردن مژه را تقویت می‌کند. شما هم امتحان کنید
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

***09179681618***

09179681618

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

?09179681618?

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

سرکار خـــــــــانم جمشیدی:09179681618

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *