دسته‌بندی نشده

ضدافتاب وکالی

ضدافتاب وکالی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

***09179681618***

09179681618

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

?09179681618?

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

سرکار خـــــــــانم جمشیدی:09179681618

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  

ضدافتاب وکالی

سلام به همه دوستداران و همراهان خوب سایت دیتا مبکاپ. در پاسخ به سوال «ضدآفتاب چیست؟» باید بگوییم که یک بخش مهم از استراتژی حفاظت از آفتاب است. در این پست قصد داریم بیشتر به اهمیت این موضوع بپردازیم. و درمورد درمورد ضرورت مصرف ضد آفتاب و معرفی و نقد ضدافتاب وکالی صحبت کنیم. پس تا پایان با ما همراه باشید.

ضدافتاب وکالی

ضدافتاب وکالی

کرم ضدآفتاب چیست؟

. برای گفتن از چیستی و ضرورت مصرف ضدآفتاب‌ها همین بس که موضوع صحبت، محصولی است. که باید در تمام ۳۶۵ روز سال اعم از روزهای بارانی یا سرشار از تلالو خورشید بدون بهانه‌جویی پوست را از مواهب آن بهره‌مند کرد.

اشعه ماوراءبنفش همان چیزی است که برای سلامت پوست شما در نقش یک بمب ویرانگر عمل می‌کند. و به سادگی می‌توان با استفاده مداوم از یک ضدآفتاب مناسب، پوست فرد را از اثرات جبران‌ناپذیر آن حفظ کرد.

ضدآفتاب‌ها با این هدف به بخشی از تولید صنعت زیبایی تبدیل شدند که با دارا بودن. از یک فرمول وسیع‌الطیف از پوست شما در مقابل UVB/UVA محافظت کنند؛ اگرچه حضور بلند مدت شما در معرض نور مستقیم خورشید. و در زمان‌هایی که خارج از منزل به سر می‌برید مصرف ضدآفتاب‌ها را به ضرورتی غیرقابل انکار بدل می‌کند؛ اما واقعیت این است. حتی در منزل و زمانی که در معرض نور غیر مستقیم خورشید هستید. هم لازم است از ضدآفتاب برای محافظت از پوست خود استفاده کنید؛

اگرچه برخی از ضدآفتاب‌ها به شکلی فرموله شده‌اند. که دارای رنگدانه باشند و بزرگسالان بتوانند به عنوان جایگزین کرم‌پودر هم از آن استفاده کنند؛ اما نکته‌ای که باید مدنظر قرار بدهید خاصیت پیشگیری‌کننده. آن در ابتلا به بیماری‌های پوستی است از این رو کودکان و بزرگسالان صرف نظر از شیوه‌ی زندگی خود باید از این محصول بهره ببرند.

ضدافتاب وکالی

مایکل ساوتهال، مدیر تحقیقات و محقق زیست‌شناسی و فارماکولوژی پوست جهانی. در جانسون می‌گوید: «فرضیه ما این بود که در طول یک سال شاهد آسیب‌دیدگی سریع نور در طول یک سال نخواهید بود – که پوست به نوعی خود را حفظ خواهد کرد. و جانسون مصرف کننده، یکی از نویسندگان این مطالعه. پوست آنها نه تنها پیر نشد، بلکه ما در واقع شاهد بهبود قابل توجهی در تعدادی از پارامترهای پیری نوری بودیم.

ارزیابی‌های کور انجام‌شده توسط متخصصان پوست، بهبود قابل‌توجهی را در تمام پارامترهای آسیب نوری که از هفته ۱۲ شروع شد و تا پایان مطالعه ادامه داشت، نشان داد. قابل توجه ترین بهبود در بافت و رنگدانه پوست با بهبود ۴۰٪ -۵۲٪ در طول یک سال بود. همچنین کاهش ۱۸٪ -۳۴٪ در خطوط ریز وجود دارد.

خود ارزیابی آزمودنی ها بیشترین بهبود را در تیرگی پوست و خطوط ریز پنجه کلاغی نشان داد. علاوه بر این، ۶۸.۸٪ از افراد احساس کردند که محصول آزمایشی به پوست آنها کمک می کند تا سفت تر به نظر برسد. و رنگ و بافت پوست آنها را بهبود بخشد.

ساوتال می‌گوید: «یکی از راه‌های بررسی نتایج این است. که در غیاب محافظت از آفتاب، پوست شما همیشه در این حالت تلاش می‌کند تا آسیب‌های ناشی از انفجار اشعه ماوراء بنفش را برطرف کند. «این به نوعی وصله کردن سوراخ ها و خاموش کردن آتش است. با جلوگیری از بروز این آسیب، کرم ضد آفتاب به پوست شما اجازه می دهد. تا نه تنها آسیب را ترمیم کند، بلکه به کار حفظ سلامت پوست نیز برگردد.

ضدافتاب وکالی

مطالعه سال 2016 بر اساس چیزی است که دیگران، از جمله. آلبرت کلیگمن، دکتر MD، در دهه 1980 متوجه شدند: اینکه محافظت در برابر نور خورشید به پوست اجازه می دهد. تا خود را ترمیم کند و شاید حتی در غیاب آسیب اشعه ماوراء بنفش بهبود یابد.

ساوت هال می گوید: «من شخصاً از پیشرفت های مستمری که می دیدیم بسیار شگفت زده شدم. ما مطالعه را در پاییز شروع کردیم و پاییز بعد به پایان رسید. ما نگران این بودیم که بعد از ماه‌های تابستان شاهد بهبودی معکوس باشیم، اما در عوض پوست حتی در پایان تابستان بهتر شد.

امید او این است که با شواهد جدید مبتنی بر بالینی، پزشکان و متخصصان مراقبت از پوست راه‌های جدیدی. برای ارتباط با اهمیت محافظت روزانه در برابر آفتاب با بیماران و مراجعین پیدا کنند. ساوتال می‌گوید: «سال‌هاست که این گفتگو ریشه در خطر ابتلا به سرطان پوست دارد. ما امیدواریم که این فرصت‌های بیشتری برای صحبت در مورد کرم ضد آفتاب و توانایی آن در بهبود علائم پیری فراهم کند. زیرا این امر اهمیت استفاده روزانه از آن را نشان می‌دهد – نه فقط زمانی که در ساحل هستید و نه فقط در تابستان.

ضدافتاب وکالی

ضدافتاب وکالی

مقایسه‌ی مصرف کرم ضدآفتاب میان زنان و مردان

American Academy of Dermatology یا همان آکادمی پوست آمریکا طی گزارشی که منتشر کرده خبر داده است که اکثر آمریکایی‌ها تنها از 25 تا 50 درصد از میزان توصیه شده از کرم ضدآفتاب استفاده می‌کنند و به طور مشخص‌تر میزان استفاده از کرم ضدآفتاب را مختص به 14.3 درصد از مردان و 29.9 درصد از زنان اعلام کرده است؛ به طوری که از هر 5 آمریکایی به طور متوسط تا سن 70 سالگی یک نفر به سرطان پوست مبتلا می‌شود؛

اگرچه این آمار متعلق به کشور ما نیست ولی به نظر می‌رسد وقتی تعداد مصرف کنندگان ضدآفتاب در کشوری مثل آمریکا این اندازه قلیل است می‌شود حدس زد اوضاع در ایران هم چندان جالب نخواهد بود. با این حال امیدواریم شما مخاطب روشا اگر تا امروز هم در دسته‌ی مصرف‌کنندگان این محصول پراهمیت برای محافظت پوست قرار نداشتید، بعد از خواندن این مقاله تغییر رویه بدهید.

مزایای استفاده از کرم ضد آفتاب

از مزایای بهره‌مندی از کرم ضدآفتاب علاوه بر محافظت پوست در مقابل اشعه UVA/UVB  به حداقل رساندن تسریع در فرآیند ایجاد علائم پیری است.

 

همچنین برخی از محصولات ضدآفتابی به گونه‌ای فرموله شده‌اند که علاوه بر محافظت پوست در مقابل آفتاب از مزایایی برای آبرسانی و حفظ رطوبت پوست هم بهره‌مند هستند. ممکن است از موادی همچون نیاسینامید و سرامید در ساختار خود بهره‌مند باشند که منجر به بازسازی سد محافظ طبیعی پوست شما می‌شود.

آیا کرم‌های ضد آفتاب به تنهایی کافی هستند؟

نکته‌ی بسیار مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که اگرچه کرم‌های ضدآفتاب برای محافظت پوستتان در مقابل اشعه ماوراء‌بنفش بسیار موثر است؛ اما به ویژه در شرایطی که در معرض آفتاب مستقیم در ساحل، کنار استخر، به هنگام آفتاب‌گرفتن و .. هستید به تنهایی کافی نیست و برای محافظت کامل باید حتما از لباس‌های محافظ همچون شال، کلاه و عینک آفتابی هم استفاده کنید. به طور کلی بهتر است چنانچه مجبور نیستید بین ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعدازظهر  از منزل خارج نشوید

نحوه‌ی کارکرد ضدآفتاب‌ها:

به طور کلی کرم‌های ضدآفتاب به دو شکل متفاوت طراحی شده‌اند، آنهایی که با ترکیبات شیمیایی همچون هموسالات فرموله شده‌اند و آنها را در دسته‌بندی ضدآفتاب‌‌های شیمیایی جای می‌دهند؛ با فرو رفتن در لایه‌های بالایی پوست، اشعه ماورابنفش را قبل از اینکه بتواند به پوست شما آسیبی برساند جذب می‌کند.

نوع دیگر ضدآفتاب‌ها آنهایی هستند که با فیلترهای معدنی مانند اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم، بر سطح پوست شما یک مانع ایجاد می‌کنند تا همچون آینه عمل کرده و اثر اشعه ماوراء بنفش را منعکس کند. این ضدآفتاب‌ها هم در دسته‌ی ضدآفتاب‌های فیزیکی قرار می‌گیرند. ضدآفتاب‌های فیزیکی در مقایسه با ضدآفتاب‌های شیمیایی احتمال خارش در پوست را کمتر ایجاد می‌کنند. بهرحال امروزه  اکثر ضدآفتاب‌های موجود  در داروخانه‌ها دارای ترکیبی از فیلترهای شیمیایی و معدنی خورشید هستند.

اشعه‌ی ماوراء بنفش خورشید با ورود به پوست، رشد و عملکرد طبیعی سلول‌ها را مختل می‌کند و با از بین بردن کلاژن و الاستین پوست منجر به ایجاد چین و چروک می‌شود. حالا دیگر می‌دانید ضدآفتاب‌ها چگونه با عملکرد خود این فرآیند را به تعویق می‌اندازند.

آیا ضد آفتاب‌های فیزیکی، ارگانیک و طبیعی محسوب می‌شوند؟

نکته‌ی حائز اهمیت در خصوص کرم‌های ضدآفتاب فیزیکی که در مقابل ضدآفتاب‌های شیمیایی نام برده می‌شوند این مطلب است که تمام مواد لازم در ساختار ضدآفتاب‌ها از طریق شیمیایی حاصل می‌شوند و استفاده از عنوان فیزیکی برای دسته‌ای از ضدآفتاب‌ها نباید به عنوان ارگانیک بودن محصول لحاظ شود. در حقیقت عنوان فیزیکی به دلیل استفاده از فیلترهای مواد معدنی در کرم ضدآفتاب انتخاب شده است همانگونه که به دلیل فیلترهای آلی مورد استفاده در گروه اول آن را شیمیایی می‌خوانیم.

ماندگاری کرم ضدآفتاب روی پوست:

مقداری که برای محافظت کل بدن در برابر آفتاب توصیه می‌شود حدود ۲۸ گرم است که می‌تواند مدت زمانی حدود ۲ ساعت پوست را در برابر آسیب‌های اشعه‌ی ماوراءبنفش حفظ کند. این مدت زمان در مواقعی همچون شنا کردن و تعریق می‌تواند کاهش پیدا کند به همین دلیل هم ضروری است پس از انجام این فعالیت‌ها کرم خود را مجدد شارژ کنید.

به هر ترتیب هر محصولی که به این منظور تهیه می‌کنید کافی است به برچسب روی آن دقت کنید تا مدت زمان تاثیرگذاری آن برایتان مشخص شود و به موقع اقدام به تجدید آن کنید. ضمنا خوب است در نظر داشته باشید برای حفظ کرم ضدآفتابِ خود بهتر است تیوپ آن را در معرض نو آفتاب و گرمای شدید قرار ندهید.

آنچه اهمیت مصرف ضدآفتاب را به اثبات رسانده است:

 • کاهش ریسک ابتلا به سرطان پوست؛
 • کاهش ۴۰ درصدی ابتلا به سرطان پستان؛
 • کاهش ۵۰ درصدی ابتلا به ملانوما؛
 • جلوگیری از پیری زودرسِ ناشی از نور خورشید.

ضد آفتاب را چه کسی باید استفاده کند؟

همه و همه! درواقع فارغ از جنسیت تمام انسان‌ها بعد از ۶ ماهگی خود باید از ضدآفتاب برای محافظت پوستشان استفاده کنند، حال چه از جمله افرادی باشند که به سادگی با قرار گرفتن در معرض آفتاب برنزه می‌شوند و چه آنهایی که بیشتر عمر خود را در سایه گذرانده و اصلا به خاطر ندارند چه وقت آفتاب مستقیما به پوستشان خورده است.

ضدافتاب وکالی

ضدافتاب وکالی

ضدافتاب وکالی

کرم ضد آفتاب وکالی از مواد معدنی و جلبک های دریایی و مواد آلی کاملا طبیعی و ارگانیک ساخته شده است که سرشار از ویتامین ها و مواد کلاژن ساز پوست می باشد که شادابی و طراوت پوست را به همراه دارد و نقش به سزایی در ترمیم بافت های آسیب دیده پوست دارد و با کلاژن سازی طبیعی آسیب های پوست را بهبود بخشیده و از بین می برد.
ویتامین های موجود در این ضد آفتاب سبب شادابی و تقویت و تغذیه پوست خواهد شد و تمام لک و جای جوش و زخم های قدیمی را هم از بین می برد. این محصول یک ضد آفتاب قوی می باشد که از پوست شما در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند همچنین علاوه بر حالت محافظتی خاصیت درمانی و ترمیم کننده بافت های مرده و آسیب دیده را دارد که با کلاژن سازی از پیری زود رس وایجاد چین چروک جلوگیری می کند و باعث جوان سازی طبیعی پوست خواهد شد.

ویژگی‌ها

 • SPF :

  90

 • مناسب برای :

  بانوان و آقایان

 • سازگار با پوست‌های :

  انواع پوست

 • ویژگی‌های ضدآفتاب :

  محافظت کننده در برابر اشعه UVB

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

***09179681618***

09179681618

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

?09179681618?

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

سرکار خـــــــــانم جمشیدی:09179681618

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *