دسته‌بندی نشده

بابلیس مسافرتی

بابلیس مسافرتی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

***09179681618***

09179681618

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

?09179681618?

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

سرکار خـــــــــانم جمشیدی:09179681618

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  

بابلیس مسافرتی

سلام و به همه شما دوستداران و همراهان خوب سایت دیتا میکاپ. خانم ها همیشه به آراستگی و زیبایی خود اهمیت می دهند. موها یکی از زیبایی های صورت ماست و برای آرایش آن نیز دستگاه های متنوعی در بازار موجود است. به همین دلیل ما پست امروز را به معرفی محصول بابلیس مسافرتی بسیار کاربردی اختصاص داده ایم. با ما همراه باشید.

 

بابلیس مسافرتی

بابلیس مسافرتی

بابلیس یا فر کننده مو چیست؟

یا فر کننده مو دستگاهی است برقی، الکتریکی و شخصی که در اثر پیچش. مناسب مو بر روی اهرم دستگاه و بازتاب گرما و حرارت بر مو، مو را موج دار و مجعد و در نتیجه فر می نماید. استفاده از این دستگاه ها برای مو می تواند ظاهری زیبا و به گونه ای فانتزی و جدید بر چهره شما قالب نماید.

همچنین در این نوع دستگاه ها برخلاف اتوهای مو، انواع و اقسام مختلفی برحسب نیاز و سلیقه مشتریان وجود دارد. بعضا بسیاری هستند که دنبال موهای مجعد هستند و برخلاف آن ها برخی دیگر بدنبال موهای فر ریز. برای تمامی این افراد مدل های مختلفی وجود دارد که می توانند آن ها را خریداری نموده و استفاده نمایند.

 

انواع فرکننده های مو

نوع سرامیکی آن ها دارای کارایی بهتری هستند و طرفداران بیشتری نیز دارند.

دستگاه فر مو مخروطی : دستگاه مو فر کن مخروطی، عربی یا کله قندی. این نوع فرکننده، موها را به صورت S در می آورد.

دستگاه فر مو لوله ای : این مدل دستگاه فرکننده به طور کلی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. اگر می خواهید موهایتان فری ملایم و طبیعی داشته باشد، این دستگاه بسیار مناسب است. فرکننده های لوله ای در سایز های متنوعی وجود دارند.

دستگاه فرکننده مو مار پیچی : این فرکننده ها شکل مارپیچی به موهای شما می دهند. فرهایی که به این صورت درست می کنید، شبیه منحنی و حلزونی شکل هستند.

دستگاه فر کن مو مرواریدی : دستگاه فرکننده مرواریدی یا موپیچ، ظاهری متفاوت نسبت به دیگر فرکننده های مو دارد. این دستگاه با داشتن برجستگی های توپی شکل بر روی سطح میله آن، فرهای خوش حالت و طبیعی به مو می دهد. همچنین این فرکننده برای موهای بلند بسیار مناسب است.

بابلیس مسافرتی

دستگاه فر کننده دو قلو : دستگاه فر مو دو قلو، از میله ای دو قسمتی تشکیل شده. و برای ایجاد فرهای مدل S و فرهای لوله ای مناسب است.

دستگاه فر کن اتو موج : دستگاه فر کننده اتو موج موها را به حالت مارپیچ در می آورد. عملکرد فر مو اتو موج شبیه دستگاه فر کننده میله ای است اما سرعت عمل آن بالاتر است و می توانید. در مدت زمان کوتاه تری موها را به حالت فر S شکل در آورید.

دستگاه فر مو چرخشی : فرکننده های چرخشی، موها را به حالت مارپیچ در می آورند و به آن فر سیم تلفنی یا نانسی نیز می گویند. این نوع فرکننده در واقع عملکردی مانند دستگاه های فرکننده میله ای دارند، با این تفاوت که سرعت عمل در نوع برقی بالاتر می رود. برای استفاده از این مدل باید یک دسته مو را بین صفحات قرار داده و انبر. را بست تا موتور شروع به چرخیدن کند و موها را به دور میله بپیچد.

دستگاه فر مو اتوماتیک : فرکننده های اتوماتیک به این صورت عمل می کنند که یک تکه از موها را به داخل دستگاه می کشند. و آنرا به شکل فر مارپیچ خارج می کنند. حالت موی خروجی، شبیه فر با مدل میله ای که در بالا توضیح دادیم می شود.

دستگاه فر کننده مو چرخشی : این فر کننده دارای مخزنی حرارتی با یک میله سرامیکی در وسط است. به کمک گیره تعبیه شده داخل مخزن حرارتی و موتور چرخشی دستگاه، موها به دور میله داغ جمع می شود. برای این کار باید یک دسته مو را داخل مخزن قرار داده و انبر را بست تا موتور شروع به چرخیدن کند.

جنس روکش دستگاه فر کننده مو

یکی از مهمترین اجزای دستگاه فر کننده مو، بخشی است که شما موها را دور آن می پیچید. فر کننده های موجود در بازار معمولاً دارای روکش فلز و سرامیک هستند که بین این دو، دستگاه فر کننده مو با روکش سرامیک متقاضیان بیشتری دارد.

در تولید بعضی از دستگاه ها به غیر از سرامیک، تورمالین نیز به کار رفته که مانع از وز شدن موهای شما پس از استفاده فر کننده مو می شود. نوع دیگری از فر کننده مو وجود دارد که در آن از پوشش سرامیک همراه با تیتانیوم یا ابریشم استفاده شده است که باعث محافظت از موهای شما می شود. بنابراین استفاده از روکش سرامیکی همراه با مواد دیگر باعث حافظت از مو و حفظ حالت آن می شود. پس تلاش کنید دستگاهی خریداری کنید که یکی از روکش های فوق را داشته باشد.

1 – دستگاه فر کننده مو فلزی

دستگاه فر کننده مو فلزی مناسب کسانی است که موهای نازکی دارند و همچنین موهای آن ها به راحتی فر نمی شود یا بعد از مدتی کوتاه، فر آن باز می شود. دستگاه فر کننده مو فلزی با تولید بخار باعث ماندگاری بیشتر فر موها خواهد شد. سیستم تولید بخار نیز به این صورت است که فلز رطوبت موهای شما را گرفته و بخار تولید می کند به این ترتیب نه تنها رطوبت به موهای شما بازمی گردد بلکه فر موها نیز ماندگار و خوش حالت خواهد بود.

2 – دستگاه فر کننده مو سرامیکی

بهترین فر کننده موهای موجود در بازار از جنس سرامیک و تورمالین هستند چرا که این جنس دستگاه آسیب کمتری به موهای شما وارد می کند. جالب است بدانید که سرامیک و تورمالین حرارت را به صورت یکسان و ثابت در سرتاسر لوله مخروطی دستگاه فر کننده مو پخش می کنند و به همین دلیل هم فِری یکدست و همسان خواهید داشت.  به همین دلیل شاید این مدل ها بهترین انتخاب برای شما باشند.

3 – دستگاه فر کننده مو تیتانیوم

دستگاه فر کننده مو از جنس تیتانیوم برای موهایی مناسب است که زبر بوده و گرما را در خود نگاه نمی دارند. در این شرایط حالت دادن موها بسیار سخت خواهد بود. تیتانیوم موجود در این دستگاه ها مانند سرامیک و تورمالین یون های منفی تولید کرده و باعث می شود تا کوتیکول موها نرم شود. به این ترتیب موهای شما لطیف و درخشان شده و کمتر وز خواهد شد.

4 – دستگاه فر کننده مو کروم

این فر کننده مو حرارت را به خوبی به موهای شما منتقل کرده و به همین دلیل نیز باعث سریع فر شدن موها می شود.  بهترین انتخاب دستگاهی است که قابلیت تنظیم حرارت را داشته باشد.

بابلیس مسافرتی

بابلیس مسافرتی

قبل از بابلیس مو چه باید کرد؟

می دانیم که ایجاد هرگونه حالت و آرایشی در موها مستلزم این است که موها تمیز و پاکیزه و فاقد چربی بیش از حد باشد. بنابراین در قدم اول، شستشوی موها می باشد. باید بدانید که در صورت چرب و کثیف بودن موها، ایجاد هرگونه حالت، مدل و آرایشی بر روی آن بی فایده و حتی در مواردی غیر ممکن می باشد. از طرفی دوام حالت موها و مخصوصا حالت فر و مواج در موها بسیار کم خواهد بود.

بنابراین پس از شستشوی موها و خشک کردن نسبی آن اقدام به فر کردن مو به وسیله بابلیس مو می نمائیم. از طرفی باید به یاد داشت که اگر موها دارای حالتی وز، ضخیم و یا فر طبیعی بود باید قبل از شروع کار براشینگ صاف و حرفه ای انجام شود تا هیچگونه گره ای در موها وجود نداشته باشد. به همین منظور است که در سالن های آرایش و زیبایی قبل از استفاده از بابلیس مو یک براشینگ حرفه ای و بی حالت انجام می شود. نکته بعدی این است که هیچگاه دسته بزرگی از موها را به یکباره به دور بابلیس نپیچید چرا که نتیجه کار بسیار کم دوام و نازیبا از آب در می آید.

روش پیچیدن مو با بابلیس

موها را به 4 قسمت تقسیم کنید و گیره بزنید، این کار باعث میشود تا موهایتان را بطور منظم فر منظم کنید و حین کار موها با هم قاطی نشوند. سپس گیره یک قسمت از موها را باز کنید و شروع با بابلیس کشیدن کنید، از نوک موها شروع کنید به پیچیدن دور بابلیس و تا بالا ادامه دهید کمی بابلیس را در این حالت نگه دارید تا موها به خوبی حالت بگیرند پس از 7 ثانیه بابلیس را باز کنید و به این قسمت از مو که فر شده تافت بزنید.

مراحل گفته شده را برای تمام موها انجام دهید، به این صورت که قسمت های کوچکی از مو را بگیرید و دور بابلیس بپیچید پس از 7 ثانیه باز کنید و تافت بزنید. جلوی موهایتان را هر طور که دوست دارید درست کنید میتوانید فرق وسط باز کنید و یا فرق کج، بعد از اتمام کار و فر شدن تمام قسمت های مو دوباره تافت بزنید تا ماندگاری فر موها بیشتر شود.

به همین سادگی توانستید موهایتان را در چند دقیقه کوتاه بابلیس بکشید، این مدل مو برای مجالسی مانند عقد، عرسی، تولد و … مناسب است.

بابلیس مسافرتی

بابلیس مسافرتی

عوارض دستگاه های فر کردن مو

خشکی بیش از اندازه مو، ریزش موها، موخوره شدن مو، از بین رفتن شادابی و طراوت مو به مرور زمان، وز شدن موها، نازک شدن تارهای مو از عوارض استفاده مکرر از ابزارهای حرارتی موها مثل فر کننده مو است. پس اگر در نظر دارید که برای فر کردن موهای خود از این ابزارها استفاده کنید حتما موهای خود را رطوبت رسانی کنید و با استفاده از ماسک های خانگی آنها را تقویت نمائید.

بابلیس مسافرتی

  • کیفیت خیلی خوبی داره
  • حرارتش ۱۶۰ درجه اس و ۲۲۰ ولته
  •  دکمه روشن خاموش داره
  • یه کاور تلقی داره برای حمل و نگهداری راحت تر
  • به آسونی میتونیدباهاش موهاتونو فر کنید
  • برای سفر و مهمونی مناسبه چون خیلی سبک و کم جا هست
  • رنگ بنفش-سفید, سبز-سفید, صورتی-سفید, آبی-سفید

به شما پیشنهاد می شود جهت خرید این محوصل بی نظیر به سایت فروشگاهی معتبر گلدن کویین مراجعه کنید.

بابلیس مسافرتی

بابلیس مسافرتی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

***09179681618***

09179681618

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

?09179681618?

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

سرکار خـــــــــانم جمشیدی:09179681618

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *